Ostatni tydzień czerwca upłynie nam pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Utrwalimy zasady bezpiecznego zachowania się podczas wakacyjnego odpoczynku. Dzieci dowiedzą się, min., jak ważne jest zapinanie pasów, noszenie kasków i ochraniaczy oraz trzymanie się wyznaczonych szlaków podczas wycieczek. Dzięki zajęciom i zabawom przedszkolaki będą wiedzieć jak reagować w sytuacjach zagrożenia i jak wezwać pomoc.
Tydzień bezpieczeństwa


