Tydzień Edukacji Globalnej

Cały czwarty tydzień listopada był poświęcony edukacji ekologicznej, pod hasłem ,,TO NASZ WSPÓLNY ŚWIAT – DZIAŁAJMY RAZEM”.

Środa – ,,Segreguj śmieci dla Ziemi”
Czwartek – Zabawy z różnych stron świata tj. Hiszpania, Grecja, Włochy (zabawy prowadzone przez wolontariuszki) – Dzień pluszowego Misia

Dzień Drzewa

Wszystkie grupy przedszkolne świętowały Dzień Drzewa. Każdy przedszkolak już wiem, dlaczego drzewa są takie ważne dla ludzi oraz jak o nie dbać.

Budki dla ptaków

W naszym ogrodzie wspólnie z Panem Tomkiem zamontowaliśmy budki lęgowe dla ptaków. Na wiosnę zamieszkają w nich nowi mieszkańcy, a dzieci będą miały okazję do obserwacji ptasich zachowań.

Dzień Drzewa

Budki dla ptaków

„Tydzień Zrównoważonego Rozwoju”

W ramach działań wpisujących się w cele „Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju” nasze przedszkole wykonało „Hotele dla owadów”. Dzieci wyposażyły mieszkania w niezbędny materiał przyrodniczy, natomiast Pan Tomek pomógł przy montażu. Teraz wspólnie czekamy na lokatorów!

list Ministra Michała Kurtyki

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.