Zachęcamy do aktywnego udziału w Kampanii

 

ZASADY KAMPANII 

 

Czas trwania Kampanii: od 4 maja do 24 maja 2021r.

 

Rowerowy Maj to największa Kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń, nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze czy deskorolce otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat grupowy.

W przypadku dalszych odległości dozwolone są podróże komunikacją miejską lub samochodem łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 200m.

Dla najaktywniejszych uczestników, grup przedszkolnych i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

 Prosimy wszystkich rodziców, którzy wyrażają zgodę na udział dziecka w kampanii o podpisanie zgody indywidualnej (nauczyciel grupy wydaje indywidualnie dziecku) i  zbiorowej (zamieszczonej w segregatorze) oraz o zapoznanie się z informacją na temat przetwarzania danych osobowych.

Strona internetowa organizatorów: www.rowerowymaj.eu