Wyprawka na dzień 01.09.2021:

• Obuwie zmienne (popisane)
  • Poszewka na „jasiek” dla dzieci 3 letnich.
  • Zmienne ubranie na wypadek zmoczenia się lub oblania /dzieci w przedszkola nie noszą pampersów/ (podpisane)
  • Prosimy by dziecko było ubrane w wygodny sportowy ubiór i obuwie do zabaw na świeżym powietrzu, stosowne do pogody, nakrycie głowy.
  • Duże opakowanie chusteczek higienicznych i chusteczek nawilżanych.
  • O dodatkowych, potrzebnych rzeczach poinformuje nauczyciel poszczególnych grup na bieżąco.

Zwiedzanie przedszkola:

Ze względu na obecną sytuacje epidemiczną, w tym roku nie organizujemy typowych dni adaptacyjnych. Umożliwiamy natomiast odwiedzenie naszego przedszkola wraz z dzieckiem w dniach 26 i 27 sierpnia w godzinach 15:30–16:30 po uprzednim kontakcie telefonicznym z sekretariatem. Z zachowaniem zasad sanitarnych – maseczka, odległości.

Planujemy zebranie grupowe z rodzicami w drugim tygodniu września oraz spotkanie adaptacyjne- wspólne zabawy dla rodziców z dziećmi w ogrodzie. Dokładne terminy spotkań zostaną przekazane Państwu w pierwszym tygodniu września.