Nadeszła złota jesień i czas jesiennych spacerów w pełni. A gdyby tak wykorzystać ten czas na zrobienie czegoś dobrego i  zebrać kasztany dla podopiecznych Wrocławskiego Hospicjum.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców „Tajemniczego ogrodu” do udziału w akcji

„Kasztanki dla Hospicjum”
prowadzonej w naszym przedszkolu we współpracy z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Zasady akcji są bardzo proste. Polega ona na zbieraniu kasztanów (np. podczas rodzinnych spacerów, wyjść dzieci), które można przynieść do przedszkola i wrzucić do kartonu ustawionego przy drzwiach wejściowych do przedszkola. Zebrane kasztany zostaną przekazane do Fundacji, a następnie do firmy farmaceutycznej, która wykorzysta je do produkcji leków. Pozyskane środki zostaną przekazane na rzecz chorych dzieci, podopiecznych Fundacji.

Akcja trwa do 28.10.2021