Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny „Nasza aktywność ruchowa” w ramach międzyprzedszkolnej IX Spartakiady w Tajemniczym Ogrodzie- Inaczej został rozstrzygnięty! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie. Jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wszystkie nadesłane prace były bardzo twórcze. Serdecznie zapraszamy wszystkich opiekunów laureatów po odbiór dyplomu oraz nagród dla grupy.

Wyłoniono następujących laureatów:

Wyróżnienie otrzymali:

• Przedszkole nr 23, Ul. Zwycięska 8A, Wrocław; Grupa Sportowcy – 4-latki.
  • Przedszkole nr 77, Ul. Niemcewicza 4, Wrocław; Grupa Świetliki – 5-latki.
  • Przedszkole nr 74 „Mały Piekarczyk”, Ul. Krzywa 3, Wrocław; Grupa III – 4,5-latki.
  • Przedszkole nr 123, Ul. Wojrowicka 3, Wrocław; Grupa Leśne Ludki – 6-latki.
  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 22 – Przedszkole nr 27, Ul. E. Dembowskiego 37, Wrocław; Grupa II Żuczki – 3,4-latki.
  • Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy domek”, Ul. Pułaskiego 20A, Wrocław; Grupa Tęczowe Słoneczka – 5-latki.
  • Przedszkole nr 99, Ul. Inowrocławska 9, Wrocław; Grupa IV – 6-latka.
  • Przedszkole nr 25 „Słowiańskie Maluchy”, Ul. Kręta 1A, Wrocław; Grupa VII – 6-latki.

III miejsce

• Przedszkole nr 54 „Pod Kasztanami”, Ul. E. Wittiga 3, Wrocław; Grupa III, Supersmyki – 5, 6-latki

II miejsce

• Przedszkole nr 121 „Zielone Przedszkole”, Ul. Tramwajowa 34, Wrocław; Grupa Sówki – 6-latki

I miejsce

• Przedszkole nr 109 z oddziałami integracyjnymi, Ul. Nowowiejska 80A, Wrocław; Grupa IV – 6-latki.

Zapraszamy po osobisty odbiór nagród w dniach od 15.11.2021r. do 19.11.2021r. w godzinach 630 – 1700 do Naszego Przedszkola Nr 2 „Tajemniczy Ogród”.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy !