Podsumowanie wyników drugiej edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego
,,Wiosenni odkrywcy’’

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu ogłoszonego 31.03.2022r.
Celem konkursu było między innymi :
rozbudzenie i pogłębienie zamiłowania oraz szacunku do przyrody oraz zainteresowanie dzieci zmianami zachodzącymi w przyrodzie wiosną i rozwijaniu wrażliwości estetycznej. Konkurs był skierowany do dzieci w wieku 3- 6 lat.
Na konkurs wpłynęło 51 prac plastycznych z 22 przedszkoli,
komisyjne głosowanie odbyło się 14.04.2022r.
Wyniki konkursu 15.04.2022r.

I miejsce zajęła Lena Wach lat 6 – Przedszkole nr 109

Praca plastyczna przedstawiająca ptaka w gnieździe. Ptak został wycięty z niebieskiego papieru, gniazdo narysowane kredkami różnych kolorów, do tła użyta została niebieska farba.

II miejsce zajęła Marta Castellanos – Przedszkole nr 54

Praca plastyczna wykonana pastelami. Przedstawia trawę, kwiaty, słońce, chmury wielkiego bociana oraz biedronkę na tęczy.

III miejsce zajeła Magdalena Radke – Przedszkole nr 110

Praca plastyczna typu kolaż. Na kartce z kartonu są przeplecione zielone włóczki. Na to przyklejony jest zielony romb na którym z papieru przyklejona jest głowa, zielone włosy, różne owady oraz kwiaty.

Wyróżnienia otrzymują
Zofia Szukala – Przedszkole nr 64
Franciszek Zaharski – Przedszkole nr 22
Wiktoria Stadnil – Przedszkole nr 123
Maja Bęć – Przedszkole nr 54
Alicja Myszkłowicz – Przedszkole nr 17
Franciszek Pachuta – Przedszkole nr 74

Wystawa prac plastycznych na wejściu do przedszkola. Prace są przyczepione do okien, na których są wiosenne dekoracje typu biedronki, kwiaty, motyle.

Nagrodzone i wyróżnione prace otrzymają pamiątkowe dyplomu oraz nagrody rzeczowe, prosimy osobiście odebrać w naszym przedszkolu od 20.04.2022 do 30.06.2022r.
Wszystkim Dzieciom oraz Paniom nauczycielkom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji za rok !!!!!

Organizatorka konkursu: Alina Kosik