obrazek malowany akwarelami, przedstawia uśmiechniętego chłopca na trawie pełnej kwiatów
22.06.2022r  – zaplanowana jest wycieczka autokarowa finansowana w 100% przez Ligę Ochrony Przyrody Wrocław do Arboretum Leśnego im. Prof. Stefana Białoboka przy Nadleśnictwie Syców (ul. Leśna 6, Stradomia Dolna 56-504 Dziadowa Kłoda).
Planowany wyjazd z przedszkola to godz. 9.00 (prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola punktualnie do godziny 8.00 – 8.15). Powrót do przedszkola przewidywany jest na godzinę 14.30.
Dzieci mają zapewniony na miejscu posiłek w ramach dziennego wyżywienia (przedszkolaki w małych plecaczkach mogą zabrać swoje przekąski i wodę do picia).
Prosimy ubrać dzieci stosownie do pogody (koniecznie czapka oraz wygodne buty).
Program wycieczki:
  • wyjazd o godzinie 9:00 i przejazd autokarem do Arboretum Leśnego im. Prof. Stefana Białoboka
  • spotkanie z edukatorem leśnym​,
  • zwiedzanie najciekawszych zakątków Arboretum Leśnego
  • posiłek na świeżym powietrzu,
  • zabawy swobodne,
  • bezpieczny powrót do przedszkola