Prezentacja prowadzona przez wolontariuszki.

W Hiszpanii Trzech Króli (Los Reyes Magos) świętuje się już wieczorem 5 stycznia. W wielu miastach urządzana jest tzw. „La Cabalgata de Reyes Magos” – parada dla Trzech Króli. Trzej Królowie przyjeżdżają w widowiskowych strojach ma koniach lub wielbłądach, a nawet słoniach.  Często towarzyszy im orkiestra.

Skrzaty uroczyście obchodzą Narodowe Święto Niepodległości.

Drodzy rodzice maluszków 🙂

Jak zapewne wiecie czytanie rozwija wiele sfer Waszych pociech. Poniżej sporządziłam listę niezastąpionych korzyści jakie daje systematyczne, głośne czytanie dzieciom. Zachęcam do zapoznania się i mam nadzieję, że to zmotywuje Was do wprowadzenia we własnych domach rytuału codziennego np. wieczornego czytania naszym przedszkolakom 🙂 Trzymam kciuki! Czytajmy jak najwięcej! 🙂

Dlaczego warto poświęcić czas na czytanie dzieciom

Chętnych rodziców zapraszamy na konsultacje z wychowawczyniami grupy – na konsultacje prosimy umawiać się indywidualnie poprzez skrzynkę mailową bądź osobiście.

Prosimy o comiesięczne dostarczenie chusteczek higienicznych i nawilżających oraz o pozostawienie w szatni rzeczy na zmianę.

SKRZATY – ZAJĘCIA DODATKOWE

Dzień /Godzina

* WARSZTATY TEATRALNE

ANGIELSKI GIMNASTYKA   GIMNASTYKA MALI WSPANIALI